header image

Likmes dzīvajā - derību likšana, kad spēle jau ir sākusies

Likmju likšanā ir daudz un dažādi termini un skaidrojumi, neliels ieskats tajos.

Kas tas ir likme dzīvajā t.s. „Live betting”?

Šis derību veids ir viens no populārākajiem derību veidiem tiešsaistes  derību vietnēs. „Live betting” ļauj Jums likt likmes par notikumiem, kas jau ir sākušies un ir progresā.  Ir daudz iemeslu, lai izmantotu tieši šo likmju veidu. Mača laikā Jūs varat nodrošināt vai pat palielināt savu pozīciju. Ir daudzi nianses, kas padara šo likmi azartisku un interesantu, kas ir paredzēta inteliģentiem spēlētājiem. Patiešām, ir profesionāli spēlētāji, kas specializējas vienīgi šajā derību veidā.

Bukmeikers iegūst peļņu, nosakot uzrēķinu aiz katras līnijas. Jo ir mazāka sākuma likme, jo tā ir pievilcīgāka spēlētājiem. Standarta -110 līnijas komplekts ir pazīstams kā 20 centu līnija. Bukmeikers izmantojot standarta -110 līniju prasa spēlēt ar riska kapitālu $ 110 par iespēju laimēt $ 100.

Likmju likšanas ierobežojumi

Live Betting” derību slēdzējiem tiek noteikts kapitāls par katru spēli. Spēlētājiem liekot derību tiek izmantots Kelly kritērijs, kas piešķir fiksētus procentus spēlētāja kapitālam, pamatojoties uz sagaidāmās vērtības (vai EV) summu, ko katrs plāno ieturēt.

Kādi faktorus man vajadzētu apsvērt piedaloties „Live betting” turnīros?

Spēlēt „Live betting” sākumā var šķist ļoti jautri, bet arī intriģējoši un beidējoši, ar iespēju atsevišķos gadījumos derēt uz vairākiem dažādiem iznākumiem ik pēc 20 sekundēm. Nosakot sev ierobežojumus un spēlējot apdomīgi palīdzēs jums kļūt par veiksmīgu spēlētāju. Es esmu pārliecināts, ka lielākā daļa spēlētāju paralēli skatās vai klausās tiešraides spēli. Ja jūs tā nedarāt jūs pieļaujat ļoti lielu kļūdu. Nav iespējams likt derības uz kaut kādu ekspektāciju, ir jāskatās reālas spēles virzība, tur ir šīs azartspēles būtība, minēt spēles pavērsienu un mainīt likmes.

Kur atrast Live Betting vietnes

Interneta vietnes, kur var spēlēt dzīvajā ir pieejams plašā izvēlē, ejiet uz google un ierakstiet meklētājā „Live Betting” , iesākam populārākos:  Sportingbe,  Bet365, bwin, WillHill, BetDSI, Bet Online, 5 Dimes, Pinnacle Sports un citi.

Reklāma

Jaunākos rakstus

Likmes

Mobilais telefons mums līdz ir vienmēr, tad kādēļ gan neizmantot to likmju likšanai. Mūsdienās tā ir skaistā realitāte un to var darīt

Lasīt vairāk

Jauni raksti

Kazino

Azartspēļu lielo ietekmi uz mūsdienu sabiedrību nevar noliekt, tās spēlē svarīgu lomu gan sociāli, gan finansiāli.

Lasīt vairāk

Labākos rakstus

Derību likšana

Reālā laika likmju likšana ir jauns laikmets azartspēļu tirgū, jauns pavērsiens, kas pilnībā maina spēļu ritmu un cilvēku iesaisti tajā

Lasīt vairāk

Reklāma

  ©  www.smalltownpoets.com. Visas tiesības aizsargātas. Lapas karte